Obchodní podmínky

Provozovatel

Feinkost Zlín s.r.o.
Hlavničkovo nábřeží 7027
Zlín 760 01

IČ: 29247284
DIČ: CZ29247284

jako vlastník registrované značky: Rybena Zlín

Akceptované objednávky

Objednávky zboží provedené na tomto webu jsou určeny pro dovoz ve Zlíně a okolí a pro osobní odběr na adrese: Rybena Zlín, Hlavničkovo nábřeží 7027, 760 01 Zlín 1. Při osobním odběru na recepci Rybena Zlín je možné uskutečnit úhradu objednávky v hotovosti, platební kartou a po předchozí dohodě také pomocí bankovního převodu. Při doručení objednávky k Vám na Vaši adrsu příjímáme pouze hotovost. Nepřijímáme žádné stravenky, šeky a jiné. Akceptovatelný příjem objednávek je v časovém předstihu pro malé množství 1-2 dny, pro množství větší 2-3 dny a pro Catering minimálně 1 týden před požadovaným termínem odběru.

Přirážky k objednávce

V případě dovozu vám budeme účtovat dopravu (Zlín – město 105,- Kč, Zlín – okolí a Otrokovice v závislosti na vzdálenosti). Naše produkty vám také musíme zabalit a proto počítejte s navýšením ceny o krabice (od nejmenší za 24,- Kč až po největší za 39,- Kč) dle množství objednaných výrobků.

Elektronická evidence tržeb EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.